Plavba okolo sveta 2024 - MSC Poesia


Plavba okolo Sveta na rok 2024 je v predaji! 

 

Vyberte sa na Plavbu okolo Sveta a plavte sa na lodi MSC Poesia 5. januára 2024 neuveriteľných 86 dní.
Objavte mnohé z najkrajších a najfascinujúcejších miest planéty.

Janov/ IT - Marseille/ FR - Barcelona/ ES - Palma de Mallorca/ ES - Syrakúzy/ IT - Valletta/ MT - Limassol/ CY - Haifa/ IL - Port Said/ EG - Alexandria/ EG - Suezský prieplav/ EG - Sharm El-Sheikh/ EG - Safaga/ EG - Aqaba/ JO - Jeddah/ SA - Mombasa/ KE - Zanzibar/ TZ - Port Victoria/ AU  - Port Louis/ MU - La Possession/ RE - Portuguese Island/ MZ - Durban/ ZA - Port Elizabeth/ ZA - Cape Town/ ZA - Walvis Bay/ NA - Jamestown/ US - Rio de Janeiro/ BR - Salvador/ BR - Belem/ BR - Fazendinha/ BR  - Manaus/ BR - Santerem/ BR - Fazendinha/ BR  - Castries/ LC - Bridgetown/ BB - Fort de France/ FR - Puerto Plata/ DO - Ocean Cay/ BS - Miami/ US

Zažite 39 úžasných destinácií v 23 rôznych krajinách počas jedinej nezabudnuteľnej plavby. Plavbu začnete v Janove a to po trasách Stredozemného mora,  preplavíte sa cez Suezský prieplav a Červené more, ďalej okolo Afriky, a cez Atlantický oceán až do Brazílie, Karibiku a Ameriky.

Medzi najvýznamnejšie miesta tohto čarovného itinerára patrí Svätá zem a divy starovekého sveta od Luxoru po Petru, rozmanité africké klenoty ako Zanzibar, Seychely a Kapské Mesto, najžiarivejšie perly Karibiku. Prebádate brazílsku Amazóniu: po nočnej zastávke v Riu a zastávke v Salvador de Bahia a Belém sa loď bude plaviť po rieke Amazonka až po Manaus, v srdci dažďového pralesa.

Vyhnite sa vybaľovaniu a opakovanému baleniu si vecí na dovolenke, spoznajte krásy kontinentov, o ktorých ste doteraz snívali. Pohodlne, štýlovo, bez námahy.  Medzi návštevou destinácií si doprajete oddych na elegantnej lodi MSC Poesia. Vychutnáte si gurmánsku kuchyňu inšpirovanú vašimi destináciami, užijete si prvotriednu zábavu na palube lodi a množstvo aktivít, opaľovať sa môžete hneď pri 3 bazénoch a zrelaxovať v 4 vírivkách, a počas plavby využívate aj ďalšie vybavenie na lodi ( fittness, divadlo ...)V cene plavby s bohatou plnou penziou je zahrnutých 10 pobrežných výletov organizovaných lodnou spoločnosťou.
K týmto výletom si môžete rezervovať ďalšie výlety vopred alebo aj počas plavby. 
Počas plavby je k dispozícii nápojový balíček Dine & Drink (nápoje - rozlievané víno a prosecco,  čapované pivo, džús, rozlievaná minerálka a nealkoko nápoje ako fanta, cola a pod.) počas hlavných jedál v čase obeda a v čase večere a 30% zľava na služby práčovne.


16 749 EUR / osoba ubytovaná v balkónovej kajute pri obsadenosti dvomi osobami

(33 498 EUR dvojlôžková balkónová kajuta)


Členovia MSC Voyagers Club získajú zľavu 5 %.
Za takúto plavbu, ktorá nemusí byť spravidla raz za život, lodná spoločnosť pripíše až trojnásobný počet členských bodov v čase rezervácie, čo umožní členom MSC Voyagers klubu okamžite využívať všetky privilégiá.

Späť na naše tipy